Agnieszka Kozłowska-Rajewicz

Zakończyły się warsztaty „Kobiety zdobywają samorządy”

Pierwsze warsztaty skierowane do kandydatek Platformy Obywatelskiej w wyborach Samorządowych z całej Wielkopolski za nami.

Przez cały dzień specjaliści od wizerunku, autoprezentacji, mediów i prawa wyborczego, wraz z profesjonalnym fotografem prowadzili szkolenia dla kandydatek Platformy Obywatelskiej w zbliżających się wyborach samorządowych. Swoimi doświadczeniami z kampanii wyborczych podzieliła się również Agnieszka Kozłowska-Rajewicz pomysłodawczyni i organizatorka przedsięwzięcia. Mówiąc miedzy innymi, że swą wyborczą drogę zaczynała od przegranych, z których wyciągała wnioski doprowadzające ją do kolejnych zwycięstw.

 

Pierwszy panel poprowadzony przez dr Adama Jaskulskiego i Marka Pawłowskiego dotyczył prawa wyborczego, ze szczególnym naciskiem na kwestie finansowania kampanii wyborczej. Następne warsztaty prowadzone przez Katarzynę Duńską i Elżbietę Genderę były okazją do poznania tajników autoprezentacji, budowania własnego wizerunku zewnętrznego i komunikacji niewerbalnej. Jak komunikować i budować relację z mediami wyjaśniał Zbigniew Mamys. Na koniec profesjonalny fotograf i fotoreporter prasowy Andrzej Monczak przedstawił uczestniczkom szkolenia jak przygotować się do zdjęć. Największe zainteresowanie wzbudziła indywidualna sesja fotograficzna dla uczestniczek na koniec warsztatów.

/MP/

 

06.10.2014

Komentarze

Komentarze